Powiększenie penisa w miesiąc?

Powiększenie penisa w miesiąc?

Jakiś czas temu zastanawiałem się czy powiększenie penisa może być skuteczne. W sieci jest wiele leków i suplementów, które mają pomóc osiągnąć ten cel jednakże nigdy nie byłem pewien, czy jakiś z nich może być naprawdę skuteczny. Początkowo chciałem spróbować jakieś bardzo tanie kapsułki, za jedno opakowanie zapłaciłem 30zł jednakże bardzo szybko okazało się, że zamiast dłuższego penisa uszczupliłem jedynie swój budżet. Znowu potwierdziło się to, czego byłem świadom od dawna – oszczędny płaci więcej.

Innym wyborem została pompka do powiększania członka – tutaj wydatek 160zł okazał się połowicznym sukcesem. Po zastosowaniu tego produktu mój mały stał się ciut grubszy, aczkolwiek nie byłem całkowicie zachwycony ponieważ zauważyłem przykre skutki uboczne takie jak upierdliwe uczucie obrzmienia. Inna sprawa to czas potrzebny do użycia tego zabiegu. Niestety nie zawsze przed współżyciem jest czas by stosować takie wynalazki.

Często chciałem spróbować jak działają ekspandery ale nie byłem na tyle odważny by zdecydować się na ich zakup z 3 powodów. Począwszy od tego, iż są niezwykle drogie, po drugie mało wygodne w użytkowaniu. Zastanawia mnie czy wykorzystanie takich gadżetów może być całkiem bezpieczne. Przecież to nie do końca naturalne naciąganie penisa może spowodować spore przekrzywienie członka i różne poważniejsze problemy a tego przecież nikt z was by nie chciał. Co więc wybrać by wydłużyć „swojego małego przyjaciela”? Wczoraj znalazłem ciekawą stronę i przeczytałem tam, iż powiększanie członka może być bezpieczne i bezbolesne. Zachęcam cię byś odwiedził tą stronę i przeczytał artykuły, jakie są tam dostępne bo u mnie się to sprawdziło. Po sporej ilości nieudanych próbach w końcu dałem radę powiększyć rozmiar swojego członka o praktycznie 6cm i jestem z tego powodu niezwykle zachwycony.

Podsumowując nie będę dzisiaj opisywał kolejnych metod na powiększenie członka a jedynie odsyłam was na wcześniej wskazaną stronę internetową. W kolejnym artykule postaram się napisać coś na temat tego jak pozbyć się kłopotów z przedwczesnym wytryskiem. Mam wrażenie, że to ogromny problem, szczególnie dla młodych facetów.

Podsumowując napiszę jeszcze jedną ważną rzecz – miejcie na uwadze by przy wyborze metody na powiększanie członka wybierać rozsądnie bo wasze zdrowie musi być priorytetem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *