Seks spotkania – czy to ma sens?

Seks spotkania – czy to ma sens?

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszą się niezobowiązujące seks spotkania, na które umawiamy się za pośrednictwem różnego rodzaju portali randkowych. Czy takie zachowanie nas dziwi? Czy jest szokujące a może jest już tak powszechne, że nikogo nie szokuje?

Seks spotkania to już norma – czas zmian?

Oczywiście nie da się ukryć, że nikogo już nie dziwi, że ludzie umawiają się na wspólny seks na portalach randkowych, nie ma tu jednak co generalizować i pisać, że całkiem zmieniły się czasy i normalne związki odchodzą do lamusa. Nie ma w tym ani słowa prawdy! To, że traktujemy seks jako coś normalnego, że nie jest to już tematem tabu to normalne.

Portale randkowe, które umożliwiają umawianie się na erotyczne spotkania nie są ani niczym nowym anie czymś co może zagrażać klasycznym związkom. Część osób, która preferuje życie jako singiel w taki sposób zaspokaja swoje potrzeby seksualne i jest to całkiem naturalne. Nie ma w tym też nic złego bo skoro dwie osoby mają ochotę na wspólne spotkanie to tylko w ich interesie leży to, co wydarzy się na takim spotkaniu. Jeśli chcą seksu i są dorosłymi ludźmi to nie ma w tym przecież kompletnie nic złego!

Czy portale oferujące seks spotkania pobierają opłaty?

Na początku zaznaczyć, trzeba, że te portale nie oferują samych spotkań a jedynie udostępniają miejsce na wystawienie ogłoszenia. Ogłoszenia wystawiane są przez osoby, które poszukują kogoś na noc czy np. na jakiś wyjazd. Niestety za wystawienie ogłoszenia przeważnie są pobierane większe lub mniejsze opłaty a nawet jeśli samo wystawienie jest darmowe to opłatę ponoszą osoby, które chcą pobrać nasze dane kontaktowe. Czy takie seks spotkania są drogie – samo wystawienie ogłoszenia nie jest drogie a jeśli nie trafisz na kogoś kto preferuje sponsoring to drogo nie będzie.

Warto jednak zaznaczyć, że nie są to jakieś wielkie opłaty a abonament przeważnie kosztuje około 20-40zł miesięcznie. Nie jest to wiec kwota, która może przerazić – przed rejestracją upewnij się jednak, że opłaty nie będą pobierane z Twojej karty automatycznie. W sieci jest wiele portali, które praktykują takie zagrania i narażają swoich klientów na płatności nawet w momencie, gdy ci z nich nie korzystają.
spotkania erotyczne

Warszawa, Kraków, Koszalin, Wrocław – czy znajdę tam chętne panie?

Nie ważne skąd jesteś, jeśli szukasz ogłoszenia towarzyskie Koszalin to znajdziesz je w mgnieniu oka. To samo tyczy się innych miast w Polsce i nie tylko. W każdym z tych miast znajdzie się przynajmniej kilkanaście ogłoszeń chętnych na seks spotkania pan i kilkadziesiąt tych napisanych przez płeć męską.

Niestety większość anonsów piszą panowie licząc na darmowy, niezobowiązujący seks – oczywiście w tej grupie są również kobiety, które lubią przygody i cenią sobie wyłącznie dobry, namiętny seks z wybranym przez siebie kochankiem.

Szukam sponsora czyli czar pryska

Niestety bardzo często w przypadku randek online mamy do czynienia z seks spotkaniami sponsorowanymi. Kobiety niby wystawiają swoje anonse w sieci ale po kontakcie dowiadujemy się, że chodzi głównie o pieniądze. Jest to dość powszechne zjawisko i niewiele można z nim zrobić. Część kobiet chce po prostu zarobić i musimy to zaakceptować.

Na całe szczęście ogłoszeń jest tak dużo, że bez większego trudu znaleźć można panie, które liczą na fajny seks i udane spotkanie a nie zależy im na pieniądzach i również nie akceptują sponsoringu. To od Ciebie zależy jakie ogłoszenia znajdziesz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *