Zwiększenie długości członka nie jest problemem

Zwiększenie długości członka nie jest problemem

Ostatnio zastanawiałem się czy zwiększenie przyrodzenia może okazać się dobrym rozwiązaniem. W sklepach jest wiele urządzeń, które teoretycznie mają pomóc nam osiągnąć zamierzony cel aczkolwiek nie byłem przekonany, czy któryś z nich będzie naprawdę dobrym rozwiązaniem. Na początku chciałem sprawdzić jakieś tanie kapsułki, za paczkę zapłaciłem 26zł ale bardzo szybko przekonałem się, iż zamiast większego penisa uszczupliłem jedynie własny budżet. Nie po raz pierwszy potwierdziło się to, każdy powinien wiedzieć – oszczędny musi na końcu wydać więcej.

Czy pompowanie jest bezpieczne

Następnym wyborem została pompka do powiększania członka – tutaj wydatek 140zł była ona połowicznym sukcesem. Po użyciu tego wynalazku mój mały stał się troszkę dłuższy, aczkolwiek nie byłem całkiem zachwycony ponieważ zauważyłem skutki uboczne do których zaliczyć można upierdliwe uczucie „nieswojego” członka. Następna sprawa to czas potrzebny do zastosowania takiego zabiegu. Szkoda, ale nie zawsze przed seksem jest czas by stosować takie wynalazki.

Często chciałem przekonać się na jakiej zasadzi działają ekspandery ale nie odważyłem się na ich kupno z kilku powodów. Zacznę od tego, że są bardzo drogie, co gorsza, są mało praktyczne w stosowaniu. Zastanawia mnie czy używanie ekspanderów może być całkiem bezpieczne. Przecież to nienaturalne naciąganie penisa może powodować spore przekrzywienie członka i różne poważniejsze problemy a tego nikt z was by nie chciał. Który z produktów wybrać by powiększyć penisa? Jakiś czas temu znalazłem bardzo fajną witrynę i tam dowiedziałem się, że wydłużanie penisa może być bezpieczne. Zachęcam cię byś zapoznał się z wpisami, które są tam napisane bo u mnie się to wszystko sprawdziło. Po wielu nieudanych próbach w końcu udało mi się powiększyć własnego penisa o całe 4cm i jestem z tego powodu niezwykle zadowolony.

Kończąc ten artykuł nie będę dzisiaj opisywał alternatywnych metod na powiększenie członka a tylko odsyłam was na wcześniej opisaną stronę. W kolejnym wpisie postaram się napisać coś na temat tego w jaki sposób pozbyć się problemów z przedwczesnym wytryskiem(tutaj link do dość ciekawej strony, która opisuje to zagadnienie – http://dopilar.pl/przedwczesny-wytrysk-czyli-jak-przedluzyc-stosunek/, ja postaram się napisać coś więcej ale tam również warto zaglądnąć). Jestem pewien, że to wstydliwy problem, zwłaszcza dla młodych mężczyzn.

Na sam koniec przypomnę jeszcze jedną rzecz – musicie pamiętać by przy wyborze metody na powiększanie penisa wybierać rozsądnie bo wasze zdrowie musi zostać najważniejsze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *